Om oss

Eccentric People er et management innen underholdning,  musikk og idrett som representerer noen av landets største profiler; alt fra artister, idrettsutøvere, modeller og influencers.

Vi bistår med alt fra kommersielt innhold, produksjon, tv og underholdning, og de ansatte i EP brenner for det vi sammen oppnår med profilene.

David-Eriksen
Kreativ leder
David Eriksen
david@eccentricpeople.com
Christina-Maria-Alvarez
Operativ daglig leder
Christina Maria Alvarez
Tlf: + 47 45 13 89 31
christina@eccentricpeople.com
Andrea-Eriksen
Kommersiell rådgiver
Andrea Eriksen
andrea@eccentricpeople.com
Kommersiell rådgiver
Julie Melby Foss
Tlf: + 47 93 80 60 41
julie@eccentricpeople.com
Prosjektansvarlig podcast
Linus Høyem Eftedal
Tlf: + 47 91 75 77 28
linus@eccentricpeople.com
Kreativ rådgiver
Daniella Contreras Skinnes
Tlf: + 47 98 00 54 45
daniella@eccentricpeople.com
Klipp og animasjon
Thomas «Teddy» Strandskogen
teddy@eccentricpeople.com
Daglig gledesspreder
Disco Eriksen
disco@eccentricpeople.com